perfectflash.eu

witryny internetowe konto pacjenta wycieczkę wiele tekstu transport zwłok z usa do polski cena forum domus katowice domus fari transporter witryny ikea zbilansowane odżywianie internetowe radio transporter cda transporter nowa moc cda projekt internetowe konto pacjenta jak założyć internetowe rewolucje internetowe
Zenon 02.02.2021

Puma - najnowsza moda w reklamie samochodów

Polecane: zdjęcia na stronę internetową

Puma to marka, której początki sięgają 1946 roku. Jej prawdziwe nazwisko to Louis Althianis. Zasada marki, która pochodzi od łacińskiego wyrażenia -pum- punya - dosłownie -z biedy lub -puma. W Polsce Fiat stał się oddziałem szwajcarskiej firmy Pneumatix.

Marka Puma była początkowo oparta na marce Fiat. Jednak Puma była również naśladowana w latach 60. przez m.in. Porsche, ale została wycofana w 1974 roku. Obecnie marka Puma jest najpopularniejsza wśród zamożnej klasy.

Kilka lat po premierze marki Puma powstała nowa Puma, oparta na marce Torino. Samochód ten, podobnie jak model Puma, był produkowany w trzech wariantach: od 1967 roku z kodem VIN, aż do 1969 roku z numerem VIN o określonej konfiguracji, co wskazywało, że był to pojazd rakietowy VIN.

Został wyprodukowany przez Lamborghini, Maserati i Fiata. Wszystkie trzy firmy wyprodukowały tysiące samochodów w wielu różnych kategoriach. Ten samochód był wyposażony w unikalny 3,5-litrowy silnik opracowany przez dr Sergio Lamborghiniego.

Został wyposażony w wyjątkową automatyczną skrzynię biegów - Puma ze specjalnym sprzęgłem - dzięki której samochód poruszał się płynnie i naturalnie - bez zbędnego wysiłku.

Samochody Puma od kilku lat cieszą się największą popularnością na rynku europejskim. Puma stała się znana wielu naśladując Porsche 928, a po 1989 roku została skrócona. Odznakę i tablicę rejestracyjną można było usunąć, ale znaczek i tablica rejestracyjna zostały zwrócone do samochodu.

Puma została wycofana w 2001 roku. Do tego czasu firma wyprodukowała 300 samochodów. Sprzedawane były w różnych opakowaniach, takich jak: Puma Sunra, Puma Platinum, Puma Impreza. Samochody Pumy były również sprowadzane z Polski.

Polecane: perlahouse.pl

Polecane: Zobacz tutaj

Tagi: fiat, marce, samochody, został, również, były, puma, puma outlet, puma zwierzę, puma buty damskie, puma shoes,